خانه های قدیم ،خانه های امروز، خانه های آینده ( قسمت دوم )

خانه های قدیم ،خانه های امروز، خانه های آینده ( قسمت دوم )

این خانه ها توسط یک شرکت شبه ساختمانی با کمک چند بازوی مکانیکی ابزارهای مصالح را برای ساخت حمل میکنند . اولین خانه که سه خوابه میباشد ، با یک اشاره پرینت شده و تحویل سفارش دهنده شده است ! مطمئنا به زودی این روش پیشرفت کرده و در مقابل چهره های متعجب بی خانمانان با اشاره ای خانه وی را پرینت کرده و زیر بغل وی میگذارند که بفرمائید اینهم خانه جنابعالی !

یعنی چی ؟ یعنی به جای این همه مهندس و مشاور و معمار و ... و کسانی که در جهت خانه سازی فعال بودند یک دستگاه با کمک کاربری یک جوان هفده هجده ساله در عرض دقایقی خانه ای زیبا را تحویل میدهند !

تصور کنید یک روز صبح تصمیم میگیرید خانه ای تهیه کنید پس سراغ اولین دفتر خانه پرینت محله میروید و به جوانی که پشت دستگاه آماده است ، نقشه منزل دلخواه خود را میدهید . این جوان که در حال حاضر هم مهندس هم معمار هم کارگر هم ملاط کار هم نقشه کش هم وووووو میباشد تقاضای شما را براندازی کرده و آنرا در دستگاه گذاشته و کلید را میزند . دستگاه شروع به عقب و جلو رفتن میکند . با هر عقب و جلو رفتنی قیژ قیژ کرده و قسمتی از خانه آماده میشود ! 

قیژقیژ اتاق خواب حاضره !

قیژ قیژ اینهم حمام !

قیژ قیژ عجب آشپزخانه ای !

قیژ قیژ اینهم سرویس بهداشتی !

و الی آخر ! اصلا تصور نکنید فیلم سورالیستیه ، خیر به زودی همینجوری بشر به خانه خواهد رسید ! یعنی مثل نان از تنور کشیدن !

پس باید گفت کجایند آن زبر دستانی که برای سانت سانت هر خانه ای چه خون و دلها میخوردند و چقدر خاک در حلقشون میکردند تا دیواره ای که با عشق ساخته را با کمک خورشید پخته کنند تا طبقات روی هم آسایش بگیرند ! کجایند معمارانی که باید در هر خانه محرابی آماده میکردند تا سهمی از دعای خیر برای والدینش بخرند . حالا اگر همین معماران پر هویت اگر بودند و از کنار دستگاه پرینت میگذشتند ، چه حسی پیدا میکردند ؟ آیا میشود تصور کرد که معمار خلاق مرحوم لرزاده پشت دستگاه پرینت بایستد !!

روزگار غریبیست نازنین ! اینقدر این شبه معماران آب و خاک را نا محرمانه با هم مخلوط کردند که کار رسید به چنین سرنوشتی برای بشر ! در آینده چه خواهد شد و چه پیش خواهد آمد برای سکنی بشریت ؟

چیزی که باید پیش بینی کنیم اینه که با بلائی که به سر زمین و محیط زیست می آوریم ، اگر در آینده همین هم شود باید شادمان باشیم و گرنه با این روش توحش آمیزی که پیش گرفتیم دیگر نه زمینی باقی میماند و نه خاکی تا با آبی گل سازیم برای زندگی !!

همین امروز بشر باید به خود بیاید حتی دیروز هم دیره چه برسه به فردا !! نوید روزهای خوب را نمیشود داد . این را مسافران زمین را به ترکمنستان خواهد برد !! 

امروزه مشاوران بامیلوکس آماده ارائه بهترینها هستند . در زمینه زمین و خانه . با مشاورین بامیلوکس حتی شده حال و احوالی بکنید! در مجموع کلام آخر برای سکنای خود یک پیشنهاد داریم به ماملک بامیلوکس تکیه زنید !!

 

0 نظر ثبت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس خوانده نمی شود