استفاده از رنگ در فنگ شویی برای دستیابی به نظم و تعادل

استفاده از رنگ در  فنگ شویی برای دستیابی به نظم و تعادل

. قرمز رنگ چینی شانس و خوشبختی ، رنگ ازدواج در هند و رنگ نمادین عشق و عاشقانه ، شجاعت و اشتیاق در غرب است.

رنگ فنگ شویی زرد نشان دهنده آفتاب ، و خوشبختی است. این نشاط آور و نشاط آور است و هر خانه یا محل کار را روشن تر می کند. رنگ زرد فنگ شویی در آشپزخانه شما باعث ایجاد انرژی می شود. در اتاق نشیمن و اتاق های کودکان می توانید یک دلپذیری ایجاد کنید. از آفتابگردان روشن ، گرفته تا رنگ های زرد رنگ قصابی ، سایه های بسیاری وجود دارد که باید انتخاب کنید.

 

آبی نشان دهنده آرامش ، آرامش و آرامش است. همچنین عنصر آب را نشان می دهد. این رنگ با شکوه فنگ شویی است - با رنگها و رنگهای مختلفی از فلسطین تا عمیق ترین ، این رنگ آبی با رنگ فنگ شویی بسیار مناسب برای استفاده در همه مناطق خانه شما است.

 سبز نشان دهنده رشد ، سلامتی ، نشاط است. همچنین رنگ عنصر چوب است. این ماده از سلامت ، ذهن ، بدن و روح شما تغذیه می کند ، زیرا با آوردن ارتعاشات شفابخش فنگ شویی از طبیعت ، تمام بدن را متعادل می کند. هنگام آوردن این رنگ به خانه خود ، بهتر است چندین سایه مختلف را به منظور به حداکثر رساندن اثرات انرژی فنگ شویی گنجانید.

 

نارنجی اجتماعی ، خوش بین و باز است. رنگ دیگری که به عنصر آتش تعلق دارد و برای آن قسمت ها مناسب است وقتی قرمز کمی شدید برای خانه باشد. نارنجی انرژی لازم فنگ شویی را برای ترویج گفتگوهای سرزنده و اوقات خوش در خانه شما ایجاد می کند. رنگ نارنجی ما را به یاد خواب های تابستان و درخشش گرم آتش سوزی می اندازد.

 

بنفش سلطنتی ، اسرارآمیز و نجیب است - همچنین به عنصر آتش تعلق دارد. استادان فنگ شویی توصیه می کنند از رنگ بنفش در اعتدال استفاده کنید. از آنجا که رنگ بنفش یک رنگ لرزش بسیار بالایی است ، بهتر است آن را به جای رنگ ماملک ، آن را با عناصر مختلف تزئینی - از بالش تا هنر - وارد خانه خود کنید. بهترین فضاهای فنگ شویی که در آن می توانید آزادانه از شدت رنگ بنفش استفاده کنید یک اتاق درمانی یا یک فضای مراقبه است.

صورتی رنگ جهانی عشق است. نرم ، آرامش بخش و دوست داشتنی است ، همچنین به عنصر آتش تعلق دارد. صورتی رنگ کاملاً مناسب برای نرم کردن انرژی در هر مکانی است. ارتعاشات ملایم و لطیف فنگ شویی دارای اثر تسکین دهنده اثبات شده بر رفتار شخص است. در حالی که زیبایی این رنگ در بیننده مشاهده شده است ، این یکی از اتاق های خانه شماست.

 

مقیاس های خاکستری بیانگر وضوح ، جدا شدن و بی طرفی است. این نماینده عنصر Metal است. اگرچه می توان آن را به عنوان یک رنگ خسته کننده در نظر گرفت ، اما بسیار پیشرفته و مجلل است. گای انرژی فنگ شویی زیبایی را به هر فضایی می بخشد.

0 نظر ثبت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس خوانده نمی شود