نحوه ایجاد آرامش و نظم در خانه خود با استفاده از عناصر فنگ شوی

نحوه ایجاد آرامش و نظم در خانه خود با استفاده از عناصر فنگ شوی

رایحه درمانی یکی دیگر از روش های آرام بخش فنگ شویی است. استفاده روزانه از روغنهای اساسی به تصفیه ، آرامش ، انرژی و همچنین ایجاد یک محیط بسیار حسی کمک می کند. هنر همچنین در فنگ شوی بسیار مهم است و تصور می شود که انرژی خانه و محل کار را بهبود می بخشد. اطمینان حاصل کنید که هنری که انتخاب کرده اید متناسب با نیازهای اتاق است.

 

به عنوان مثال ، یک اتاق خواب یا حمام باید دارای آثار هنری باشد که حسی و تسکین دهنده باشد - آبرنگ های عکس از طبیعت. اتاق ها و مطب های خانوادگی با هنری که انرژی می بخشد بهتر با هم وطن می شوند. پر از رنگ ها و تصاویر روشن و پر جنب و جوش. تن هنر باید متناسب با تن اتاق باشد. شمع ها از عنصر آتش پشتیبانی می کنند و برای هر خانه ضروری است. شاید بخواهید یک چشمه کوچک برای خانه خود در نظر بگیرید. چشمه از این عنصر آب پشتیبانی می کند ، با انرژی تسکین دهنده آب ، بنابراین یک انرژی آرام و آرام را ایجاد می کند.

 

بامبو یک عنصر بسیار مهم فنگ شویی است. این نه تنها زیبا ، عنصر زمین را نشان می دهد ، بلکه نمادی از موفقیت است. مراقبت از گیاه بسیار آسان است و تصور می شود که نهایت خرد را آموزش می دهد - چگونه انعطاف پذیر و توخالی باشید تا روح آزادانه روان شود و وجود شما را التیام بخشد.

 

0 نظر ثبت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس خوانده نمی شود