( ازغار نشینی انسانهای اولیه تا ابر نشینی انسانهای امروزی ) قسمت دوم

( ازغار نشینی انسانهای اولیه تا ابر نشینی انسانهای امروزی ) قسمت دوم

اولین درگیری ملکی در تاریخ سقف شناسی بشر !

فلانی که موقعیت یک غاربسیار شیک با تمام امکانات ( فول امکانات امروزی )  رو چشمش گرفته بود ، جویا شد که این غار خوش ترکیب مال کیه ؟! گفتند مال آدم اولیه ای به نام بهمانیه!  فلانی پیش خودش گفت که بهمانی که عددی نیست ، پس معطلی جایز نیست و باید کاری بکنم کارستون و مالک این غارفول امکانات ، بشم ؟! آخه غار من فقط یه جای در پیتیه و تا بارون میاد ، نصف غار رو آب برمیداره ! اونوقت بهمانی در بهترین نقطه کوه ، غارزده اونم هلو ! تازه دست هیچ دایناسوری به غار بهمانی نمیرسه ! 

مخصوصا این که غاربهمانی هم در ارتفاعاته ، و هم دو وره!  از روبررو به رودخونه و آبشار مشرفه و صدای آب روح نوازمرتب تو گوش خانواده بهمانیه و همینطور در طرف دیگه غارش از کنار کوه یه سوراخ دیگه واسه زن و بچه اش باز کرده با چه چشم اندازی !  جنگل زیر پاشه و پرنده های دایناسور ( آرکوپتریس ) جلوش پرواز میکنند و واسش چهچهه میزنند ! تازه هیچ حیوونی هم نمیتونه بیاد بالا و مزاحم زن و بچه هاش بشه ! آخه این که درست نیست ! یعنی بهمانی بله فلانی نخیریعنی کشک ! 

خلاصه فلانی که جلوی زن و بچه اش کم اورده بود ، چند شب بیخوابی زد به سرش و در نهایت تصمیمش رو گرفت .

چون اون موقع هنوز قوانین مسکن شکل نگرفته بود و هیچ آئین نامه ای هم وجود نداشت ، فلانی با قانون نانوشته ولی ملموسش که همانا یک چماق کله خرسی بود ، میره سراغ بهمانی بیچاره که از نظر جثه ، مستحق تو سری خوردن هم بود ، بیچاره !! 

خلاصه فلانی با چماق قابل توجه خودش ، میره سراغ بهمانی و روبروش وامیسته ومیگه : 

ببین بهمانی جون ، اومدم دو کلمه حرف حسابی بزنم و برم ! زبون آدم اولیه ای حالیته یا نه ؟ این چماق رو میبینی ؟ مخصوص دایناسوره ! هیکل نازخودم رو هم که میبینی چیزی از دایناسور کم ندارم پس باید چیکار کنی ؟ نمیدونی ؟! عیبی نداره مهندس جون ! خودم بهت میگم مهندس بهمانی عزیزم !

( البته استفاده از کلمه مهندس هنوز جای تردیده ، یعنی تردید از بامیلوکسه ) !

به هر حال مهندس بهمانی نازم ، دست زن و بچه ات رو بگیر و زود تند سریع تخلیه کن  ! 

( گویا قانون تخلیه از این تاریخ در دفاتر ثبت اسناد ، درج شده است !)

بهمانی  با تعجب میگه : چرا ؟! 

فلانی میگه محض ارا ! ( گویا اولین جواب دندان شکن هم از جلوی غار بهمانی به وجود آمده است ) 

خلاصه فلانی که دست بردار نبود میگه : ارا مرا زیرا ویرا ، نداره ، غار تو واسه زن و بچه من خوبه ، مخصوصا ویو خوبی هم داره و زن من عاشق ویو دلبازه !

بهمانی که نمیخواست ازغار دوبلکس خودش دل بکنه ، بخصوص اینکه به تازگی با آویز چند مشعل به شکل لوستر، فضای زیبا و نورانی در غارش ایجاد کرده بود ، من و من کنان با چاشنی ترس میگه : غار خودمه ، نمیدم !!

فلانی با غیض میگه ......میخوری که نمیدی !

( اون چیزی که فلانی گفت میخوری ، تا به حال ناشناخته است و معلوم نیست که چه چیزی را به بهمانی حواله کرد تا بخورد برای همین با چند نقطه جایگزین شده است ! ) 

خلاصه به یه چشم به هم زدن ، مخلوط خون و ادرار بهمانی توسط فلانی ، جلوی غارش رو زمین میریزد ! به ناچاربهمانی ، دست زن و بچه اش را گرفته تا با سری شکسته وهمینطور سرشکسته ! به کوهی دیگربرای ساخت غاری دیگر ، میرود . 

بهمانی زیر لب خواست فلانی را نفرین کند که متوجه میشود هنوز هیچ حضرت آسمانی ، نازل نشده تا او به ایشان متوسل بشود و حقش را با نفرین بگیرد ! 

اما زنش به او نوید میدهد که عزیزم ناراحت نباش ، تو برای ما تلاشت رو کردی ، درسته که زورت به فلانی گردن کلفت چماق دار نمیرسه ، اما به زودی زود ، پلیس 110 درست میشه و میاد حقمون رو میگیره !

( البته به زودی زود اون زن بیچاره ، میلیونها سال طول میکشه ! ) 

بهمانی هم میگه : شایدم جائی درست بشه تا غارجدیدمون رو ، ثبت کنیم و با کد پیگیری ، نذاریم حقمون خورده بشه !

 

خلاصه مبحث کلام ،  با این بیوگرافی تاریخی که مو هم لای درزش نمیره ! ثابت میشه که همواره بشر به دنبال سرپناهی برای گذراندن عمرش بوده است . اونم سرپناهی که ، قانون مند هم باشه ! 

اما امروزه با بلند مرتبه سازی ، انسان همجوار ابرها شده و از غار نشینی بسیار فاصله گرفته است . کوخ ها ، کاخ شدند و امکانات ویژه ای در زندگی بشر پیدا شده است . 

به هر حال دراین فرصت ، خوشحال میشویم تا سایت ( بامیلوکس ) را ، برای همه مشتاقان عرصه و عرضه ملک و مسکن ، در هر حوزه ای ، معرفی نمائیم . 

از این پس ، ما بوسیله سایت ( بامیلوکس ) قصد داریم تا با بهترین و اصولی ترین مباحث علمی روز دنیا ،اخبار ملکی و دستاوردهای ساخت وسازو معرفی  بناهای چشم نواز را تشریح و معرفی نمائیم . هم چنین سایت بامیلوکس قراره دریچه ای بشه برای مشاورین مسکن و تریبونی بشه برای زبان ملکی و مسکونی ! پس با توجه به تیترهای ذیل ، اهداف ما را بهتر بشناسید .

بامیلوکس قصد دارد تا اطلاعات بازار مسکن تهران تا بازار مسکن جهانی را به هم پیوند دهد .

بامیلوکس قصد دارد تا فناوریهای نوین ساختمان را ، در قالب فناوری اطلاعات مسکن تا فناوری ساخت و ساز را ارائه نماید.

بامیلوکس قصد دارد تا مهارتهای مذاکره خرید و فروش ، آخرین حقوق و اخبار صنفی و بازاریابی و تبلیغات را عرضه نماید.

بامیلوکس قصد دارد تا آخرین شیوه بازسازی ، زیباترین دکوراسیون و نحوه چندمان آکسسوار منزل را با شاخصهای روز دنیا ، معرفی نماید.

بامیلوکس قصد دارد تا غار نشینی را به ابر نشینی تبدیل نماید . پس بامیلوکس را دنبال کنید .

بامیلوکس معتقده ماملک باید پی و فونداسیون قوی داشته باشه تاهمه  بتوانند ، به ماملک محکمی تکیه بدهند  . 

 پس این شعار ماست : ( به ماملک بامیلوکس تکیه دهید . )

0 نظر ثبت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس خوانده نمی شود